akku Aku servis

Shitet nga: islam 22 Tet 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim aku akku akuja akua burmashina te ndryshme si dhe bejm servisimin e tyre me garancion si dewalt bosch bosh metabo elu panasonic makita maktek hilti dhe shum lloje tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim