Dyer per dhoma komplet vetem 70€ 045327459

Shitet nga: Labinot 28 Nën 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim dyer dhe dritare me qmime te volitshme
punojm edhe me porosi
si dhe me modele e ngjyra te ndtryshme
te gjitha kto jan me gum brava dorza komplet
dyer 60€ - 150€
dritare 15€ - 75€
ju mirpresum nr. 045327459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim