Dyer te dhomav ne zbritje 044945648

Shitet nga: labinot bekteshi 29 Nën 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
prodhojm dyer dhe dritare me te gjitha dimenzjonet si dhe bejm pun me porosi ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim