INOX Rostfrei Material

Shitet nga: Dreni 31 Maj 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Inox Material ne forma te ndryshme dhe me qmime te volitshme. 304dhe 316 Prodhime Zvicerane dhe Suedeze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim