Kallepa per pllaka betoni

Shitet nga: lulzim 12 Nën 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes 60 kallepa per plaka betoni me dimenzion 30x30x3 cmm.Kallepat jane te prodhimit cek dhe munde te perdoren deri ne nje mije mbushje.Jane prodhim te sipermarjes se njohur tassos.Se bashku me keta kallepa shiten edhe tre kallepa te metalit bere baza per qadra te hotelierise. qmimi per kallep eshte 3 euro copa ,gjersa per kallepa te metalit per baza te qadrave eshte 50 euro kallepi,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim