rifa projektim dhe ndertim

Shitet nga: tahiri 17 Gsh 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
ndërmarrja ndërtimore "RIFA" bën projektimin dhe ndërtimin e shtëpve dhe banesava, punojm ndërtim te lart dhe te ulët ,për mu bind për punen dhe kualitetin e punes ejani dhe na vizitoni. Numri për kontakt 044-342-025/044-981-158 ose në email adres (rifa@kosovaks.com)
përvoj pune 40 vjeqare
Kemi shum plane dhe peojekte sipas deshires tuaj ,ktu i keni vetem disa fot për me ju tregu per punen dh kualitetin qe e bajm , ne kemi shum profesionalizem edhe per murimin me tulle ta fasades
Kurse per planet dhe projektet e kemi artitektin ton qe kujdeset per to


Kopenzim marr naj lokal ne FerizajNdrmarrje grup grupe punues punuese ndertim ,ndertimtari ndertimtar mjeshter per ndertimin e shpijav ,pun ,puntor,shtëpi shtepi mjeshter mjeshtër usta ustallar nnp. ,vetura kamion,kamionet ,bager,golf,pasat,mercedes,iveco,fiat,vw,opel,audi,benzin,disel,renault,troje,banesa,shtepi,lokal,apartment,frontera,nisan,honday,tyjot,mitsubish
Ndrmarrje grup grupe punues punuese ndertim ndërtim ndertim i shpijave ndertimi i shpijave shpijav murosje morator murator zidim zid mur murosje murosjen e murit murim per murim fasad fasader fasadim ly lyrje jasht brenda mrena per izolim izolimi izolimin murim i shpijav marimi ishtepive shtepis shtëpis shtëpijav shtëpijave shpis dhoma koridor kuzhin banjo vc wc punëtor mjeshter mjeshtër oborr kopsht duar duvar shpijav ,ndertimtari ,pun ,puntor,shtëpi shtepi mjeshter mjeshtër usta
Xl
ndertim shpijes shpi shpis objekt objektev objekteve company compani kompani punetor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim