Dritare

Shitet nga: fisnik 14 Nën 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   8 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dritaret e perdorura, 11cope i kane dimenzionet 180/80, 2 dritare jane te ballkonit me dimenzione standarde,1 dritare 190/80 te tjerat jane pak me te vogla. Cmimi per nje dritare 5 euro, ndersa per ballkona 10 euro..

Tel: 049 145 997, viber 049 145 997,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim