Dyer Dhome te Drurit , Edhe me Porosi

Shitet nga: Qlirim 03 Dhj 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe dritare te drurit, Prodhojm dyer te dhomave te kuzhinave te ballkoneve te banjos te hyrjes Dritare te druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim