Motorr per dyer te garazha

Shitet nga: Gezim Dje 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes motorrin per dyer te garazhave.dyerve mbeshtjellese:

Made in Italy-aprimatic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim