Shesim Pisha Smarag dhe te llojeve tiera

Shitet nga: bajra 14 Tet 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë

"FidanishtjaBajra"

Shesim Pisha Smarag me madhesi te ndryshme psh.1.70-80 per vetem 9 euro dhe te llojeve tiera madhsia te ndrshme me qmime shume te volitshme
gjithashtu kemi edhe rasat te pishave.


Per me shume mund te kontaktoni ne tel:044/685-457
dhe 044/816-079

Fidanishtja gjendet ne kilometrin e 5 te magjistrales Prishtine-Besiane
ne Fshatin Lebane ngjit me AUTOLARJE GOJARTI

"FidanishtjaBajra" Lebane-Prishtine
Ju faleminderon per interesimin Tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim