Krevat Shtreter

Shitet nga: Endrit 07 Gsh 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dy krevate si ne foto, te pershtatshem per qendrim ditor dhe fjetje. Krevatet jane shume pak te perdorur, jane te punuar nga hekuri, dhe te leht per tu bartur.

Cmimi per 1 krevat: 200 EUR

mobile, mobilje, shtrat, kauq,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim