Mobilje per dhome ndeje

Shitet nga: Edi 19 Krr 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR   550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet rrethi komplet me nje fotele, shume kualitativ dhe i ruajtur mire. Treulesja shtrihet edhe per fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim