Mobiljet për dhomë

Shitet nga: Bul 24 Mar 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet për dhomë dite si në foto. Mobiljet janë në gjendje të mirë dhe kanë një treulës, një dyulës dhe një fotele.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim