PERDE TRAK

Shitet nga: Lulzim 06 Dhj 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   7 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJME PERDE TRAKE TE LLOJIT LINE PER VETEM 7 EURO METREN KATROR NE KETE QMIM MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI NUK JANE TE LLOGARITURA MATJEN DHE MONTIMIN E BENI JU.
NQOFSE I MASIM TRANSPORTOJM DHE MONTOJM NE ATHER QMIMI ESHTE 9 EURO METRA KATROR.DISPONOJM ME GJASHTE NGJYRA TE BARDHE, KREM, GJELBERT TE QEL,
TE KALTERT, TE KUQE DHE TEGET.
DiSPONOJM EDHE ME ROLETA VENECIANE ME TE NJEJTIN QMIM DHE PERDE ZEBER VETEM 23 EURO METREN KATROR.
KLIENT TE NDERUAR JU MUNDE TE THIRNI GJDO DITE PREJ ORES 07 TE MENGJEZIT GJER NE OREN 22 TE MBRAMJES SHTAT DITE NE JAVE.
tel.044 148 991 dhe 049 148 991 waiber +37744148991.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim