PERDE TRAK

Shitet nga: lulzim Sot 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   18 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PER ATA QE E DONE TE DUKET BUKUR ENTERIERI I MBRENDSHEM I VENDBANIMIT TUAJ JU OFROJM PERDE TRAK TE CILAT E PLOTSOJN DHE E ZBUKUROJN AMBIENTIN E MBRENDSHM DUKE KRYER FUNKSIONIN E VET TJU MBROJN NGA DIELLI DHE SHIQIMET E PA DESHIRUARA.
QMIMI I PERDES TRAK ESHTE 9 EURO METRA KATROR,STARTI I PUNES ESHTE 2 METRA,KETU JANE TE PERFSHIRA MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI.POR KEMI EDHE VARIANTEN 7 EURO METRA KATROR NQOFSE I MATNI MONTONI DHE TRANSPORTONI VETE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
DIASPOR FURRNIZOHUNI TEK NE SE QMIMET NE PERENDIM JANE SHUM ME TE LARTA DHE KEMI ZGJEDHJE TE MADHE TE PERDEVE TRAKE SI NGJYRA DHE LLOJE.
tel.044/148 991 dhe 049/148 991 waiber +37744148991.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim