PERDE TRAK

Shitet nga: lulzim Dje 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE TRAK VETEM 9 EURO METREN KATROR NE KET QMIM JANE TE PERFSHIRE MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI.NQOFSE I MATNI DHE IMONTONI VET ATHER QMIMI ESHTE 7 EURO.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991 waiber +37744148991.
Per sasi me shum se 30 metra katror qmimi munde te diskutohet.
PUNOJM NE TER TERITORIN E KOSVES..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim