ROLETA TE JASHTME KLASIKE

Shitet nga: lulzim Sot 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC kemi fletza vetem me ngjyre te bardhe
Qmimet e roletave jane,
dritarja
80x140 30 euro OFERT SPECIALE
80x210 48 euro dera
120x120 48 euro
140x140 62 euro
KLIENT TE NDERUAR JU MUND TE THIRNI GJDO DITE NGA ORA 07 MENGJEZIT GJER ME 22 MBRAMJES SHTAT DITE NE JAVE.
DIASPOR NE 80 PERQIND TE PUNVE I KRYEJM PER DIASPOREN DHE PAGESEN MUNDENI TA BENI PERONALISHT PERMES MONY GRAMIT PA NDRMJETSUES NA FTONI DIREKT DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044/148 991 DHE 049/148 991 waiber +37744148991.
TANI JU OFROJME ROLETA NGA ALUMINI 39 EURO METRA KATROR DHE ROLETA ME MOTOR NGA ALUMINI DHE PLASTIKA /MOTORI PAGUHET EXTRA/. DRITARJA ME ROLETA TE ALUMINIT 80X140 KUSHTON VETEM 40 EURO DHE DERA 80X210 65 EURO.
PUNOJM NE TER TERITORIN E KOSOVE.

SERVISOJM RIPAROJM ROLETAT NE TERITOR TE PRISHTINES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim