Komode dollap rafte tavolin per libra Lesna

Shitet nga: Komde-dollap Dje 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes komoden apo dollapin ne gjendje te mire! 35cm-80cm ! I blere ne Lesna ! E pershtatshme per libra per student! Tavolin per kompjuter PC! 50€dhe komod per TV 40€ Me madhesi 110:35 cm Per me shume na shkruani ne viber!Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim