Karrika

Shitet nga: xx 05 Gsh 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes karrika 044262819
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim