Mobilje

Shitet nga: naseri 04 Gsh 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolina dhe karrika me ngjyra te ndryshme shume kualitative.145€ kompleti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim