Shitet tavolina me karrige

Shitet nga: Bul 18 Mar 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina nga xhami me 6 (gjashte) karrige nga druri natyral. Tavolina eshte ne gjendje te mire dhe fare pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim