VETEM SOT SHES TAVOLINE NGA MALEJZIA

Shitet nga: Tavolina Dje 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 EUR   125 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinën e blerë 285
Me qmim te lirë
Shume estetike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim