Tentene dhe ganitura

Shitet nga: Tentene 03 Pri 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shitene tentenet te pa perdorura qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim