Me Lodra me Shumic per Qerdhe Markete

Shitet nga: baby dolls 26 Nën 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Bejm furnizimin me lodra te llojllojshme me shumic nga druri (hulaja simbole vetura kamion lloje lloje) pambuk (kafsh te llojllojshme made in Germany)si dhe plastik sasia nga 20 cop e me shume. Qmimet nga 1-20€ per cop varesisht nga madhesia. Furnizim per qerdhe (kopshte) femijesh . Dhe Lokale . Viber +37744724229 Qmimet jan tejet te arsyeshme ,lodrat jan te shum shum llojshme ne madhesi te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim