Shtrat per femi

Shitet nga: Aidi 20 Pri 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes shtratin per femi.osht shum ne gjendje tmir dhe shum i rujtun..ka edhe komoden e cila osht bashk me krevet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim