lavatriqe

Shitet nga: toni 23 Tet 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Maqin lajres gorenes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim