Kaldane me nafte 35kw

Shitet nga: aga Dje 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR   1 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet ose ndrrohet kaldaja me nafte e firmes gjermane

DE DIETRICH automatike ,me shpenzime te vogla e perdorur nje dimer .tani ne gjendje te mire me te gjitha pjeset percjellse.qmimi i fundit 800 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim