Kamin 21KW

Shitet nga: Jon 08 Nën 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kamini 21KW shume pak i perdorur ne gjendje shume te mire me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim