Klima lëvizëse

Shitet nga: Ahmeti 05 Gsh 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Pajisje klimatike lëvizëse Electrolux
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim