Klima

Shitet nga: Ahmet 22 Krr 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Pajisje klimatike lëvizëse
Electrolux
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim