Prity Kamina

Shitet nga: armendi 05 Dhj 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes shporet "prity"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim