Radiator me rryme

Shitet nga: radiator me rryme 09 Shk 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne gjendje te rregullt shum pak i perdorur
RADIATORI ESHTE 12 BRINJESH !

Cmimi eshte Fiks 30€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim