Shporet kamini

Shitet nga: Privat 10 Pri 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kamini i markes Prity ne gjendje shume te mire teknike kamini mbulon 120m2 dhe mund te perdoret per pjekje edhe per zierje.kamini eshte blere ne gorenje me qmim 320 euro. I perdorur eshte 3 vjet .kamini shitet me qynga komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim