Termo 3.5

Shitet nga: Privat 25 Pri 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo 3.5 shum pak e perdorur ne gjendje te mir qmimi 80 e.


Privat viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim