Termo Elinda

Shitet nga: Termo/Elinda 06 Tet 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
* Shiten Termo:
* 2.5-Kw
QMIMI 80€
NE GJENDJE TE MIRE
*TEL: 045/631095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim