Aparat kunder lageshtise

Shitet nga: Sevdail 07 Shk 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Aparatet kunder lageshtis jan njera prodhim Zvicerian tjetra prodhim Italian te dya jan te ardhura nga Zvicra... Aparatet bejn largimin e lageshtise dhe si njera edhe tjetra jan ne gjendje nese ka lageshti shume per 24 ore 24 litra uj mej hjek ku ka lageshti!!!
temeperatura ne hapesire duhet te jet minimumi 12 grad maksimuni 35 grad.
leshoj me qera 10 euro 24 ore. nese eshte i interesuar edhe i shes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim