Fshisa Thithese nga Firma Kirby

Shitet nga: GB 26 Gsh 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shes fshisa thithese prej Firmes Kirby nje nder Firmat ma te njohura ne Bot. me qmime te volitshme.
Qmimi i ri eshte 2500€ kurse tek une mundeni ti merrni me qmime te volitshme.
Pajisjet jan te kompletuara dhe ne gjendje shume te mire,kshtu qe personalisht i sjell nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim