Helmete per Motorra prodhim Gjerman.

Shitet nga: Arton 26 Nën 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
eshte shume e mire, e perdorur, e ruajtur, i ka dy gjama nje si syza per diell dhe gjami mbylles.
049185137
viber +37744185137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim