Koftor nxemje me dru ose qymyr

Shitet nga: fatmir 31 Tet 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shes koftor me dry dhe qymyr i perdorur ne gjendje te mire,eshte me shamot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim