Peglla TEFAL

Shitet nga: Lika 26 Nën 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet peglla TEFAL ne gjendje te rregullt

Mund ta shihni dhe ta provoni, gjindemi te Sami Frasheri ne Prishtine

Viber +377 44 453 264

Lika shet gjithçka

Kliko likalika per t'i pare te gjitha produktet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim