Shisha pen

Shitet nga: xxx 19 Gsh 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes shisha pen ( Origjinale nga Anglia )teper pak e perdorur vjen bashk me adapter,vjen me 1 shije sipas zgjedhjes juve, shume e pershtatshme per ata qe dojn me ndal duhanin.Tel: 049439885 dhe Viber +37745454333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim