Ore luksoze metalike dhe mekanke per meshkuj

Shitet nga: dren 27 Shk 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora mekanike, metalike. Nuk ka nevoj qe te nderrohet bateria ngaqe mbushet vetvetiu me levizjet e dores. Matreali eshte i cilesise se larte, cilsohet si ore luksoze. Ju lutem te kontaktohem vetem nga bleresit serioz. Faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim