Shitet Radio antike

Shitet nga: Gazi 29 Tet 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet radio antike punon dhe eshte ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim