Procesor per Bass kitare Boss GT10B

Shitet nga: Florent GjonMadh Abrashi 05 Mar 04:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes procesorin Boss GT10B, ne gjendje jashtezakonisht te mire, vjen bashke me nje çante, si dhe me 1200 ngjyra te perdorshme per shume zhanre te ndryshme. Mund te perdoret edhe si audio interface.
Ka Midi dhe USB dalje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim