Kurs per piano ( Sint ) dhe / Kendim

Shitet nga: DGT - Music 02 Nën 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
* * * KURS * * *
Organizojme kurs per gjitha grup-moshat , per Piano ( Sint ) dhe Kendim .
Per gjthe te interesuarit qe kane deshire te mesojne ne Piano - Sint dhe Kendim .
Oret mbahen ne Individ , dhe orari organizohet ne menyr te perbashket .

Info :
Kopshti " ART "
Prishtine Veternik
Dega : muzike /Piano - Sint & Kendim .
+37745/555/466

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim