Dynacord C150

Shitet nga: Dynacord C150 Dje 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR   900 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes dy Dynacord C150 jan krejt ne gjendje te rregullt me komponente origjinale 400-800 wat.. jan model para ardhes i dynacord cobra top.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim