Urgjent

Shitet nga: Zerimi 08 Dhj 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitete zerimi :
2 Basbina 18 500 -1000 wat
4 Satelita 15 500 -1000 wat
2 Satelita 15 500 - 1000 wat
1 Mixet Yamaha 2 X 500 wat me efekte
1 Mikrofon Shure SM58 UT4 Ajrore
Si dhe kembet dhe kabllot e zerimit
Paisjet jane shume te rujtne shiten edhe ndaras.
Ndaras kane çmimet e cekura ndersa komplet 2500€

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim