Peshqi-akuarium-skallar-skalar-KERKOJ

Shitet nga: Toni 06 Dhj 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Blej peshqi skallar qift qmimi
Me marrveshje kush ka muni mem lajmru ne tel-viber 044585594
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim