Kunder Lehjes se Qenit ne vende te mbyllura

Shitet nga: Bashkim 18 Sht 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR   11 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
A jeni lodhur nga Komshiu duke u ankuar nga te lehurat e qenit tuaj ne banese apo shtepi, ateher e keni zgjedhjen me nje qmim shum te ulet, ju njoftoj me paisjen Ultrasonike qe nuk e lejon qenin tuaj te lehe ne ambiente te mbyllura apo duke ja diktuar ku te mos behet zhurma apo ku te lejohet te lehe qeni juaj pra ben edhe trajnimin e qenit tuaj ku i lejohet te lehe dhe ku nuk i lejohet
Ultrasonik Stop Dog Pet Bark Training Device Barking Control Collar te reja te pa perdodura
bm_morina@hotmail.com
+37744249066

Verejtje me ka mbetur vetem edhe nje cope
Qmimi 11 euro (pak i negociueshem)
per ndryshe vetem me porosi

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim