2 shtaga peshkimi

Shitet nga: Gashi 31 Gsh 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes 2shtaga peshkimi 4 metra dhe 5 metra ...çmimi per 2 shtaga esht 99 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim